De Stripvlogger Interview Wauter Mannaert wint de Willy Vandersteenprijs 2019

Wauter Mannaert wint de Willy Vandersteenprijs 2019



Featured Video Play Icon

De Vlaamse auteur Wauter Mannaert heeft op het Stripfeest in Brussel, de Willy Vandersteen prijs 2019 gewonnen. Zijn prachtige boek Yasmina en de Aardappeleters werd door de jury gekozen tot mooiste originele Nederlandstalige stripboek.

De prijsuitreiking was op de vrijdagavond van het festival, waar ik zelf helaas niet bij kon zijn. Maar op zaterdag had ik de gelegenheid om te spreken met deze sympathieke stripmaker.

Naast het weekend signeren bij zowel Dargaud, de Frans uitgever van het boek, als bij Ballon Media, verzorgde hij bij de laatste ook een leuke workshop aardappel stempelen voor kinderen.

Ik sprak Wauter al eens eerder, toen voor zijn boek Weegee. Maar Yasmina ligt toch dichter bij zijn hart, vertelde hij. En hij weet nog een leuk nieuwtje over de toekomst van deze strip te vertellen!

Leave a Reply

Related Post