Het zijn drukke weken geweest, maar het einde is in zicht! Afgelopen vrijdag de tweede laag verf er op gedaan en daarmee was het schilderwerk klaar.
Zaterdag de hele dag bezig geweest met het uitladen van de kasten beneden en vervolgens die kasten naar boven brengen. Daarna de nieuwe kasten opbouwen. Inmiddels staan ze allemaal. En alle strips naar boven brengen.

Alles bij elkaar zo’n 1300 stripalbums en nog andere strip-gerelateerde boeken en tijdschriften. De hele kamer staat nu vol met stapels boeken!
Vandaag, denk ik, het leukste werk! De kasten vullen…
Ik ga beginnen met de hard covers, daarna de softcovers en als laatste de overige boeken en bladen. Alles komt op alfabetische volgorde te staan, op naam van de stripreeks. Ik reserveer ook een vak voor strips die nieuw zijn binnengekomen en waar ik nog vlogs van ga maken.
Aanvankelijk zat ik te denken om er een video van te maken, meteen een beeld van mijn strip collectie. Maar de kamer staat er vol en ik denk dat dit niet echt gaat werken…of een hele lange video zou gaan worden. Ik ga wel filmen, maar puur het vullen van de kast. Later zal ik nog een video over de stripcollectie maken.

Het loont om je aan te melden voor mijn nieuwsbrief, want er komt een video die ik alleen met de ontvangers van de nieuwsbrief ga delen! De eerste video in mijn nieuwe studio. Aanmelden doe je heel simpel, via het formulier rechts boven op deze website.
Vandaag de laatste loodjes, maar dan is de studio klaar! En dan gaat het natuurlijk echt beginnen! Niet alleen gaan er een hele boel toffe video’s komen, maar ik kan nu ook sneller een spontane video maken, als er iets bijzonders is. En ik ga natuurlijk ook de live streams plannen! En daar heb ik hele leuke ideeën voor! Dus hou mijn YouTubekanaal en deze website in de gaten, want er gaat nog heel wat moois komen!