Mijlpalen moet je vieren. Mijlpalen zijn leuk om te vieren. Maar ja, ik heb in het verleden al heel wat mijlpalen vergeten te vieren.Toen er weer een bepaalde datum aankwam, besloot ik, dat ik er dit keer iets aan moest doen, alleen wist ik nog niet wat. En deze datum is niet direct een mijlpaal…ja, wat nu?

Toen kreeg ik een creatieve inval! Ik maak er zelf een soort van mijlpaal van. De datum is 5 juni, de mijlpaal is 10 + 1.

Nu heb ik nog steeds geen idee hoe ik dit het beste kan vieren, maar om het in ieder geval het deze keer niet stilletjes voorbij te laten gaan! Goed, je hebt vast al wel een idee waar ik het over heb, dus om te voorkomen, dat ik nog meer weggeef, ga snel de video kijken, daar vertel ik alles en meer!

p.s. Mocht mijn 10 + 1 video je inspiratie hebben gegeven, ga dan snel naar de stripspeciaalzaak en doe er daar iets mee 😉

Boven